• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bayburtsinavokullari
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905449449903
  • https://www.twitter.com/bayburtsinav
  • https://www.instagram.com/bayburtsinavokullari
  • https://www.youtube.com/channel/UC22m8PV6qsQ2KuOhSTSINEQ
Üyelik Girişi
Facebook
Site Haritası
Takvim

Hakkımızda

Değerli Dede Korkut ailesi, kıymetli velilerimiz, sevgili öğrencilerimiz.

   Özel Dede Korkut olarak dört yıl önce başladığımız eğitim öğretim serüvenimiz yeşil bir doğa içinde güzel bir okul ve güçlü bir kadroyla çeşitli başarılara imza attık.
  
   Bayburt'un eğitim ve öğretim camiasına yeni bir soluk getirdik. LGS kurslarımız, okuma saatleri, birebir dersler, yoğunlaştırılmış yabancı dil dersleri, yazılım ve kodlama dersleri, sosyal ve sanatsal, sporsal faliyetler, öğrenci koçluğu ve etik değerler göz önünde bulundurularak, anasınıfından ortaöğretime kadar her kademe özveri ile öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetinde olduk.

   Başarı serüvenimizi ulusal ve uluslararası alanda güçlü bir şekilde sürdürmek amacıyla 2020-2021 eğitim öğretim yılı itibariyle Sınav Koleji çatısı altında faliyet göstermeye karar verdik. Sınav eğitim Kurumlarının kurumsal deneyimlerini önceleyerek sizlerle birlikte güçlü yarınlara yürümek istiyoruz.

   Bu heyecanımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.


   BAYBURT SINAV KOLEJİ 


   https://www.sinav.com.tr/bayburt
Eğitim bizim için önemli

Misyonumuz;

*Anayasamızın başlangıcında yer alan temel ilkelerine uygun

*Milli Eğitimin temel amaçları doğrultusunda,

*Bütün öğrencilerimizin sevgi, saygı ve güven ortamında öğrenmelerini sağlamak,

*Özgür ve çağdaş, düşünebilen, gelişen teknolojiyi yakından takip eden, paylaşan ve uygulayabilen bireyler yetiştirmektir.

 

Vizyonumuz;

*K-12 Türk Eğitim Sisteminde, anasınıfından 8. Sınıfa kadar bütünlülük ve devamlılık gösteren bir eğitim sistemidir.

*Özel Bayburt Dede Korkut Koleji , bu programla, tüm sınıf düzeylerinde öğrencilere temel bilgi ve becerileri kazandırmak, farklı kültür ve bakış açılarını tanıtmayı gelecek hedefi olarak belirlemiştir.

 *Özel Bayburt Dede Korkut Koleji Öğrenci, Öğretmen, veli ve okul arasında tam bir bütünleşme ve iş bölümü sağlamak en önemli ilkelerimizdendir,

*Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, “Hayatta en Hakiki mürşit (Yol gösterici) ilimdir “ ilkesi, tüm eğitim ve öğretim faaliyetlerimizi ve eğitim kurumlarımızın yol göstericisi olacaktır ve kurumlarımızı bu ilke biçimlendirecektir.

*Bu bilinçle yetişen gençler sorumluluk sahibi ülke vatandaşı yetiştirme, vizyoner kimlik ve bilinçlenen öğrencilerle, akademik araştırma ve ve proje geliştirme becerileri kazanacak nesiller yetiştirecektir.